2003-1:
In 2003 volgde ik een Reiki/Arisi-Ki cursus. Voor mij de eerste grote wake-up call. Het gehele weekend bleef de hond des huizes de hele tijd als m’n schaduw zo dichtbij. Het viel iedereen op. We hadden elkaar echter nooit eerder gezien.
Tijdens het luisteren naar de cursusleider hoorde ik ineens ook een andere stem, ik keek verbaasd om me heen. Ik hoorde;”Joh, duh. Da’s toch allemaal niet zo moeilijk”.
Ik dacht alleen maar;“He? wat niet, wie ben jij”.
En weer die stem;“Nou wat jullie aan het doen zijn. Doe niet zo gewichtig. Alles is energie! Dat hoef je toch niet te leren, dat moet je voelen, dat moet je doen”.
Ik dacht; “Wie zegt dit, wie ben jij en waarom zie ik niemand praten. Ik hoor dit toch echt”
De stem zei; “Tja, wie zou ik zijn, moet ik bij je op schoot kruipen?”
Ik dacht; “De hond?”
Ik zag; zucht, kwispel, kwispel.
Ik hoorde; “He he. Traag hoor”
Ik dacht; “Sta eens op als jij het bent”
De hond stond op.
Mijn besefmomentje dat de kosmos het geen goed idee vond dat ik het ontvangen van boodschappen van dieren steeds maar bleef afschudden. Acceptatie, scholing en NanetN Inspired volgde. Evenals het kanaliseren van energie die maar al te graag wilde stromen. Ook hierin heb ik me laten scholen en inmiddels behandel ik als energetisch dierentherapeute, met specialisatie, al weer heel lang vele lieve en bijzondere dieren. Afhankelijk van dier, eigenaar en vraag soms ondersteund door de heerlijke werking van edelstenen.
Daar waar leven is en ik me bemoei met het ondersteunen van dier en mens in hun leven, is er voor mij automatisch het besef dat elk leven eindig is. De cirkel is voor mij rond met het vormgeven hieraan middels het maken van betonnen gedenkitems voor dier en mens.
